Pranie wykładzin

UpClean to zespół osób odpowiedzialnych za poszczególne zadania, stawiający na rozwój , co za tym idzie na możliwość stania się bardziej konkurencyjnym na rynku. Działamy na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Działamy na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin w Lublinie i Warszawie

Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się praniem wykładzin w Lublinie? Sprawdź koniecznie ofertę Up Clean! Jesteśmy stabilną firmą sprzątającą, która odpowiada za specjalne zadania, stawia na nieustający rozwój, wyposażając się w wysokiej jakości środki chemiczne i urządzenia sprzątające. Specjalizujemy się w sprzątaniu średnich i dużych powierzchni – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, w tym w praniu wykładzin. Zadania realizujemy bez korzystania z usług podwykonawców, ale zatrudniamy własnych wykwalifikowanych pracowników, co sprawia, że mamy pełną kontrolę nad jakością wykonywanych usług. Nasze usługi mogą być realizowane o konkretnej, ustalonej godzinie. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Pranie wykładzin w Lublinie

Pranie wykładzin to proces polegający na rozpuszczaniu brudu za pomocą specjalnych środków chemicznych, wypłukaniu go i odessaniu przy użyciu innego środka i specjalnych sprzętów. Tą czynność powinno się wykonywać regularnie przy użyciu profesjonalnego sprzętu i środków, aby utrzymać czystość dywanu i zapobiec długotrwałym uszkodzeniom. Gdy pranie wykładzin jest wykonywane prawidłowo, może przedłużyć jej żywotność i sprawić, że dom będzie zdrowszym środowiskiem. Pranie wykładzin jest ważną częścią ich konserwacji, ponieważ pomaga utrzymać ich doskonały wygląd i zapach, a ponadto może pomóc w ochronie domu przed zanieczyszczeniami, alergenami i roztoczami. Inwestowanie w usługi czyszczenia wykładzin lub odpowiednie materiały może wpłynąć na zaoszczędzenie pieniędzy w dłuższej perspektywie czasu poprzez zwiększenie trwałości dywanów i poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach. Pranie dywanów może również pomóc w odnowieniu dywanów, które zostały uszkodzone przez rozlane płyny, plamy i codzienne zużycie. 

Nasza oferta

 

Firma zajmuje się wszystkim, co związane jest z dbałością o porządek Twojej powierzchni – od zamiatania i ścierania kurzów przez przesadzanie kwiatów po usuwanie gruzu pozostałego po remoncie. Usługa może być realizowana 24 godziny na dobę, sprzątamy zarówno w dzień, jak i w nocy – w godzinach ustalonych z klientem.

Sprzątanie biur

Czyste i zadbane biuro to nie tylko wizytówka firmy, ale również komfort pracowników. Badania wskazują, że czyste biuro pozytywnie wpływa na wydajnosć pracowników.

Sprzątanie osiedli

Każdy, kto mieszka w blokach wielorodzinnych lub na osiedlu zamkniętym chce, by jego chodnik był czysty, tereny zielone zadbana, a klatka schodowa wyglądała schludnie i estetycznie.

Sprzątanie sklepów

Czysty sklep nie tylko jest obowiązkiem kierownika nałożonym przez Sanepid – to wizytówka, która zachęca klientów do regularnego odwiedzania i nabywania produktów.

Sprzątnie obiektów publicznych

Miejsca takie jak jednostki wojskowe, obiekty policyjne, areszty śledcze i więzienia kojarzą się z surowymi restrykcjami dotyczącymi funkcjonowania i przebywania na ich terenie.

Kompleksowość usług i dostosowywanie się do oczekiwań klienta

Firma zajmuje się wszystkim, co związane jest z dbałością o porządek Twojej powierzchni – od zamiatania i ścierania kurzów przez przesadzanie kwiatów po usuwanie gruzu pozostałego po remoncie. Usługa może być realizowana 24 godziny na dobę, sprzątamy zarówno w dzień, jak i w nocy – w godzinach ustalonych z klientem. Pracownicy firmy również ubiorem dostosowują się do standardów firmy, w której sprzątają. Dzięki kompleksowości i elastyczności firma UPCLEAN jest w stanie sprostać wszystkim Twoim wymaganiom dotyczącym sprzątania.

Świadomość tego, że naszym celem jest ułatwianie życia klientom

Sprzątanie może wydawać się prostą czynnością niewymagającą szczególnych umiejętności. My – dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu – wiemy, że wcale tak nie jest. Sprzątanie wymaga skrupulatności, siły fizycznej, poczucia estetyki, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, a często także empatii. Wiemy, że nasi klienci zatrudniają nas po to, aby mieć więcej czasu na realizację własnych celów. A my chcemy Wam to ułatwić. Wybierając firmę UPCLEAN, nie będziesz musiał już więcej myśleć o sprzątaniu, My zajmiemy się wszystkim.

Najlepiej o jakości świadczonych przez nas usług mówią nasi klienci. Zachęcamy do zapoznania się z ich rekomendacjami.

 

Wykładziny stanowią popularne wykończenie podłóg w wielu wnętrzach zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Są one nie tylko estetyczne, ale także wygodne i przytulne. Jednak aby zachować ich piękno i funkcjonalność, niezbędne jest regularne pranie. W Lublinie można skorzystać z usług specjalistycznej firmy oferującej pranie wykładzin.

1. Zachowanie czystości i higieny

Jednym z głównych powodów, dla których warto regularnie prać wykładziny, jest utrzymanie czystości i higieny w pomieszczeniach. Wykładziny mogą zbierać kurz, roztocza, alergeny, bakterie i inne zanieczyszczenia, które są niewidoczne gołym okiem. Dla osób cierpiących na alergie lub astmę to szczególnie istotne, ponieważ zanieczyszczenia te mogą prowadzić do nasilenia objawów. Profesjonalne pranie wykładzin usuwa te substancje, pozostawiając świeże i czyste powietrze w pomieszczeniach.

2. Ochrona wykładzin przed zniszczeniem

Pranie wykładzin to nie tylko kwestia czystości, ale także ochrony samej wykładziny. Brud, kurz i inne zanieczyszczenia, jeśli są pozostawione na dłużej, mogą znacznie przyspieszyć zużycie włókien wykładziny. Regularne pranie pomaga w utrzymaniu trwałości wykładziny, co z kolei pozwala na dłuższe korzystanie z niej bez potrzeby jej wymiany.

3. Usunięcie plam i uporanie się z trudnymi zanieczyszczeniami

Wykładziny są narażone na różnego rodzaju plamy, takie jak: plamy po napojach, jedzeniu, lub zwierzętach. Pranie wykładzin przeprowadzane przez profesjonalistów jest efektywne w usuwaniu trudnych plam, które mogłyby pozostawić trwałe ślady na powierzchni. Wykwalifikowani pracownicy używają odpowiednich środków chemicznych i technik, aby skutecznie usunąć plamy i przywrócić wykładzinie pierwotny wygląd.

4. Odświeżenie wyglądu i zapachu

Po profesjonalnym praniu, wykładzina nie tylko jest czystsza, ale także wygląda i pachnie znacznie lepiej. Usuwa nieprzyjemne zapachy, które mogą gromadzić się w wykładzinie z czasem, a także przywraca jej świeży wygląd. To jest szczególnie ważne w przypadku wykładzin w miejscach użyteczności publicznej, takich jak: biura czy sklepy, gdzie pierwsze wrażenie odwiedzających jest kluczowe.

5. Zachowanie Gwarancji Producenta

Warto zwrócić uwagę, że niektóre wykładziny wymagają regularnego prania i konserwacji, aby zachować ważność gwarancji. Zaniedbanie tego może spowodować utratę gwarancji i konieczność poniesienia kosztów ewentualnej naprawy czy wymiany. Profesjonalne pranie wykładzin, wykonane zgodnie z zaleceniami producenta, pozwala zachować gwarancję.

Cennik

4 x w miesiącu 1 x w tygodniu

   

Odkurzanie wykładzin dywanów

  Mycie podłóg

  Mycie sanitariatów

  Opróżnianie koszy na śmieci

  Profesjonalna dezynfekcja

  Certyfikowane środki czystosci

8 x w miesiącu 2 x w tygodniu

  Odkurzanie wykładzin dywanów

  Mycie podłóg

  Mycie sanitariatów

  Opróżnianie koszy na śmieci

Profesjonalna dezynfekcja

  Certyfikowane środki czystosci

12 x w miesiącu 3x w tygodniu

  Odkurzanie wykładzin dywanów

  Mycie podłóg

  Mycie sanitariatów

  Opróżnianie koszy na śmieci

Profesjonalna dezynfekcja

  Certyfikowane środki czystosci

Kontakt

Jakość usług jaką wypracowaliśmy na rynku pozwala nam wzmacniać pozycję gdyż doświadczenie i rzetelność są gwarancją czystości i zaufania jakim nasi Klienci nas obdarzają.

  +48 22 290 22 10

  +48 571 427 905

     UpClean

                Ul. Jagiellońska 78/3.1 A
                03-301 Warszawa

opinie naszych klientów

Co o nas mówią?

„Rewelacja! Przystępna cena, a co najważniejsze bardzo szybki czas realizacji .”

Karolina Wajs, Lublin

” Firma od razu dała się poznać jako solidna. Prace wykonane rzetelnie i terminowo! Polecam!”

Jan Kubicki, Warszawa

Skontaktuj się z nami!

Współpraca z firmą UP CLEAN przyniesie Państwu wymierne korzyści ze względu na kompleksową usługę.
Zapytaj o bezpłatną wycenę.

UP CLEAN Sp. z o.o.
Ul. Jagiellońska 78/3.1 A
03-301 Warszawa
+48 22 290 22 10
+48 571 427 905

UpClean Warszawa

Ul. Jagiellońska 78/3.1 A 03-301 Warszawa

Dział handlowy

Telefon: +48 501 713 402

UpClean Lublin

Ul. Franciszka Stefczyka 34 20-151 Lublin

Dział obsługi klienta

Telefon: +48 501 868 066