Dezynfekcja pomieszczeń

UpClean to zespół osób odpowiedzialnych za poszczególne zadania, stawiający na rozwój , co za tym idzie na możliwość stania się bardziej konkurencyjnym na rynku. Działamy na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Działamy na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Oferujemy profesjonalną dezyfnfekcje pomieszczeń w Lublinie i Warszawie

Poszukujesz firmy, która oferuje dezynfekcję pomieszczeń w Lublinie? Nie szukaj dalej niż firma UpClean! To profesjonalna firma, która działa na terenie Polski od wielu lat i między innymi zajmuje się dezynfekcją domów, mieszkań, biur i innych obiektów np. instytucji i urzędów. Sprzątanie i dezynfekcję konkretnych pomieszczeń Lublin przeprowadzają te same osoby, czyli takie, które znają sprzątaną/dezynfekowaną powierzchnię jak własną kieszeń, wiedzą, jaka jest jej specyfika i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Każdy obiekt obsługiwany przez firmę UPCLEAN ma koordynatora odpowiedzialnego za kontrolę sprzątanych powierzchni. Ponadto regularnie przeprowadzamy badanie satysfakcji dotyczące jakości oferowanych usług. Wszelkie ewentualne usterki i niedociągnięcia systematycznie zauważane są natychmiast korygowane. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Dezynfekcja pomieszczeń w Lublinie

Dezynfekcja jest niezbędnym krokiem w procesie czyszczenia każdego pomieszczenia lub miejsca pracy. Aby prawidłowo zdezynfekować przestrzeń, ważne jest, aby zidentyfikować i wyeliminować potencjalne źródła zanieczyszczeń. W zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni do skutecznej dezynfekcji mogą być wymagane różne techniki. Na przykład twarde powierzchnie takie jak ściany i podłogi powinny być myte odpowiednim środkiem czyszczącym, który zawiera środek dezynfekujący, natomiast tkaniny powinny być myte ciepłą wodą z mydłem i pozostawione do wyschnięcia na powietrzu. Po odpowiednim oczyszczeniu powierzchni, ważne jest, aby użyć roztworu dezynfekującego, który jest przeznaczony do konkretnego typu powierzchni poddawanej dezynfekcji. Oprócz wyboru właściwego roztworu dezynfekującego ważne jest, aby stosować odpowiednie techniki aplikacji. Powierzchnie powinny być dokładnie oczyszczone przed zastosowaniem roztworu dezynfekującego i pozostawione do całkowitego wyschnięcia. Obszar powinien być następnie spryskany lub wytarty roztworem dezynfekującym przy użyciu wystarczającej ilości produktu, aby pokryć wszystkie obszary równomiernie. 

Nasza oferta

 

Firma zajmuje się wszystkim, co związane jest z dbałością o porządek Twojej powierzchni – od zamiatania i ścierania kurzów przez przesadzanie kwiatów po usuwanie gruzu pozostałego po remoncie. Usługa może być realizowana 24 godziny na dobę, sprzątamy zarówno w dzień, jak i w nocy – w godzinach ustalonych z klientem.

Sprzątanie biur

Czyste i zadbane biuro to nie tylko wizytówka firmy, ale również komfort pracowników. Badania wskazują, że czyste biuro pozytywnie wpływa na wydajnosć pracowników.

Sprzątanie osiedli

Każdy, kto mieszka w blokach wielorodzinnych lub na osiedlu zamkniętym chce, by jego chodnik był czysty, tereny zielone zadbana, a klatka schodowa wyglądała schludnie i estetycznie.

Sprzątanie sklepów

Czysty sklep nie tylko jest obowiązkiem kierownika nałożonym przez Sanepid – to wizytówka, która zachęca klientów do regularnego odwiedzania i nabywania produktów.

Sprzątnie obiektów publicznych

Miejsca takie jak jednostki wojskowe, obiekty policyjne, areszty śledcze i więzienia kojarzą się z surowymi restrykcjami dotyczącymi funkcjonowania i przebywania na ich terenie.

Kompleksowość usług i dostosowywanie się do oczekiwań klienta

Firma zajmuje się wszystkim, co związane jest z dbałością o porządek Twojej powierzchni – od zamiatania i ścierania kurzów przez przesadzanie kwiatów po usuwanie gruzu pozostałego po remoncie. Usługa może być realizowana 24 godziny na dobę, sprzątamy zarówno w dzień, jak i w nocy – w godzinach ustalonych z klientem. Pracownicy firmy również ubiorem dostosowują się do standardów firmy, w której sprzątają. Dzięki kompleksowości i elastyczności firma UPCLEAN jest w stanie sprostać wszystkim Twoim wymaganiom dotyczącym sprzątania.

Świadomość tego, że naszym celem jest ułatwianie życia klientom

Sprzątanie może wydawać się prostą czynnością niewymagającą szczególnych umiejętności. My – dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu – wiemy, że wcale tak nie jest. Sprzątanie wymaga skrupulatności, siły fizycznej, poczucia estetyki, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, a często także empatii. Wiemy, że nasi klienci zatrudniają nas po to, aby mieć więcej czasu na realizację własnych celów. A my chcemy Wam to ułatwić. Wybierając firmę UPCLEAN, nie będziesz musiał już więcej myśleć o sprzątaniu, My zajmiemy się wszystkim.

Najlepiej o jakości świadczonych przez nas usług mówią nasi klienci. Zachęcamy do zapoznania się z ich rekomendacjami.

Cennik

4 x w miesiącu 1 x w tygodniu

   

Odkurzanie wykładzin dywanów

  Mycie podłóg

  Mycie sanitariatów

  Opróżnianie koszy na śmieci

  Profesjonalna dezynfekcja

  Certyfikowane środki czystosci

8 x w miesiącu 2 x w tygodniu

  Odkurzanie wykładzin dywanów

  Mycie podłóg

  Mycie sanitariatów

  Opróżnianie koszy na śmieci

Profesjonalna dezynfekcja

  Certyfikowane środki czystosci

12 x w miesiącu 3x w tygodniu

  Odkurzanie wykładzin dywanów

  Mycie podłóg

  Mycie sanitariatów

  Opróżnianie koszy na śmieci

Profesjonalna dezynfekcja

  Certyfikowane środki czystosci

Kontakt

Jakość usług jaką wypracowaliśmy na rynku pozwala nam wzmacniać pozycję gdyż doświadczenie i rzetelność są gwarancją czystości i zaufania jakim nasi Klienci nas obdarzają.

  +48 22 290 22 10

  +48 571 427 905

     UpClean

                Ul. Jagiellońska 78/3.1 A
                03-301 Warszawa

opinie naszych klientów

Co o nas mówią?

„Rewelacja! Przystępna cena, a co najważniejsze bardzo szybki czas realizacji .”

Karolina Wajs, Lublin

” Firma od razu dała się poznać jako solidna. Prace wykonane rzetelnie i terminowo! Polecam!”

Jan Kubicki, Warszawa

Skontaktuj się z nami!

Współpraca z firmą UP CLEAN przyniesie Państwu wymierne korzyści ze względu na kompleksową usługę.
Zapytaj o bezpłatną wycenę.

UP CLEAN Sp. z o.o.
Ul. Jagiellońska 78/3.1 A
03-301 Warszawa
+48 22 290 22 10
+48 571 427 905

UpClean Warszawa

Ul. Jagiellońska 78/3.1 A 03-301 Warszawa

Dział handlowy

Telefon: +48 501 713 402

UpClean Lublin

Ul. Franciszka Stefczyka 34 20-151 Lublin

Dział obsługi klienta

Telefon: +48 501 868 066